0 5535905800
0543 633 13 74
Sosyal Medya Hesaplarımız

MİNKS DEVLET DİL ÜNİVERSİTESİ

Anasayfa » Üniversite » MİNKS DEVLET DİL ÜNİVERSİTESİ

Minsk Devlet Dil Üniversitesi

Belarus Cumhuriyetin"de dil eğitimi alanında tanınmış bir liderdir. Bu dil eğitiminde lider bir statüde olan üniversite de 18 yabancı dil eğitimi verilmektedir (İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Japonca, Çince, Arapça, Türkçe, Korece, İsveççe, Lehçe, Çekçe, Hollandaca, İbranice Rusça, Belarusça). MGLU"nun yakın gelecekteki planları arasında fin dili eğitimi de yer almaktadır.

Üniversitemizde 7 ana bilim dalında (Çeviri, Öğretim, Bilgi Hizmetleri, Halkla İlişkiler, Dış politik İlişkiler, Dış Ekonomik İlişkiler, Uluslararası Turizm) ve Yabancı Edebiyat, Bilgisayar dilbilimi, Yabancı Ülke Bilgisi, Edebi Çeviri, Teknik Çeviri, Simültane Çeviri, İş Dünyasında İletişim Teknolojileri, Dijital Reklam gibi dallar olmak üzere 18 uzmanlık alanında eğitim verilmektedir.

Üniversite eğitimi almanın dışında da rusça öğrenmek için en mükemmel seçenektir. Hazırlık Programı sonucunda başarılı olan öğrençiler bölüm okumaya hak kazanırlar. Hazırlık sonunda alacakları sertifika ile Belarus"da, Rusya"da veya Ukrayna da istedikleri bölümü okumaya hak kazanırlar.

Belarus'da Rusça eğitim almak ülkemizde son dönemlerde çok rehabet görmüştür. Belarus"da Rusça dil eğitimi, hazırlık sınıfları son derece eğlenceli ve keyiflidir. Eğitim porgramlır çevre gezileri, müze gezileri, Belarus kültürü tanıtımı, konferanslar ve kampüslerin içindeki etkinliklere son derece keyifli bir hale gelmektedir. En önemlisi birebir yaşayarak, insanlarla içiçe rusçanın mantığını anlayarak, hergün pratik yaparak kısaca yaşayarak daha akıcı ve kalıcı bir şekilde öğrenme imkanı yakalırsınız.

 

 

 

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ